Tv Metropol je v insolvenčním řízení kvůli nezaplacení nájmu
Datum: 14.3.2013 16:15Zdroj: Finanční noviny
Praha - Se společností Metropol TV, která provozovala televizi Metropol a TV Pětku, bylo zahájeno insolvenční řízení kvůli neuhrazenému nájmu ve Francouzské ulici. Výše dlužné částky včetně poplatku z prodlení je 349.300 Kč. Vyplývá to z materiálů zveřejněných v Insolvenčním rejstříku. Vysílání televize Metropol převzalo vydavatelství Mladá fronta, TV Pětka ukončila začátkem února vysílání.
