Stát začíná prodávat zabavenou naftu. V první aukci byl litr o pět korun levnější než na pumpě
Datum: 15.3.2013 18:24Zdroj: byznys.ihned.cz
Letos proběhnou ještě alespoň čtyři aukce se zabavenými pohonnými hmotami. Stát jich má na skladech čtyři miliony litrů, letos má jít do dražby 3,5 milionu. Obchodníci s naftou a benzinem z první aukce mají vyšší marži než při běžném obchodě, stát na zabavené naftě utrží celkem 43 milionu korun.
