Sdružení automobilových dopravců volá po snížení spotřební daně na naftu

Datum: 31.3.2026 19:08Zdroj: Finanční noviny
Praha - Vláda by podle Sdružení automobilových dopravců Česmad Bohemia měla přikročit ke snížení spotřební daně z nafty. Spotřební daň lze podle sdružení snížit až o 1,90 Kč na litr, aniž by byla porušena...

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Středa 24. června 2026 Praha 20:51,New York14:51