Polský plynový monopol PGNiG dostal pokutu

Datum: 10.7.2012 11:09Zdroj: Akcie.cz
Polský regulační úřad udělil plynárenské společnosti PGNiG (PGN) pokutu za zneužití tržní síly.brbrpPGN má na polském trhu monopolní postavení. Výše pokuty činí 60 mil. PLN (17,5 mil. USD) a tvoří tak zhruba pětinu čistého zisku z prvního čtvrtletí....

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Úterý 23. června 2026 Praha 15:19,New York09:19