Nokie není v dobré formě. Její šéf kvůli tomu přišel o polovinu svého platu

Datum: 8.3.2013 09:56Zdroj: byznys.ihned.cz
Séf finské Nokie Stephen Elop si minulý rok vydělal v platu a akciových opcích celkem 4,3 milionu eur. Špatné ekonomické výsledky se projevily v jeho příjmech. O rok dřív to totiž bylo 7,9 milionu eur.

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Středa 24. června 2026 Praha 14:29,New York08:29