Komora: Třetina absolventů stavebních škol odchází za hranice

Datum: 27.2.2013 16:38Zdroj: Finanční noviny
Praha - Krize ve stavebnictví dopadá nejen na stavební firmy, ale také na absolventy stavebních fakult, které jsou v ČR tři. Třetina jich proto odchází do zahraničí, další třetina opouští obor. V rozhovoru pro ČTK to řekl člen představenstva České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) Karel Vaverka.

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Pondělí 22. června 2026 Praha 23:18,New York17:18