Filip: Je nutné změnit zákon o státním podniku, je třeba, aby odvod z Lesů ČR byl legální

Datum: 6.5.2012 14:50Zdroj: Mediafax
Předseda KSČM Vojtěch Filip má za to, že je nutné změnit zákon o státním podniku, aby odvod financí z Lesů ČR byl legální. Filip to uvedl v nedělním pořadu České televize Otázky Václava Moravce.

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Středa 24. června 2026 Praha 07:39,New York01:39