Češi mají desítky milionů povolenek navíc. ČEZ může díky EU vydělat miliardy

Datum: 21.6.2012 22:28Zdroj: byznys.ihned.cz
Systém rozdělování emisních povolenek nefunguje. Stát jich rozdal příliš mnoho a firmy nic nenutí emise snižovat. V Česku z toho nejvíce těží energetický gigant ČEZ a ocelářský koncern ArcelorMittal.

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Čtvrtek 25. června 2026 Praha 14:54,New York08:54