Investujte do fyzického zlata

Jste konzervativní člověk? Chcete mít klidné spaní, a proto nechcete investovat na burze? Nechcete se rozčilovat nad tím, jak Vám poplatky ničí zůstatek hotovosti na účtu v bance? Nevíte jak ochránit hodnotu svých finančních prostředků v současné době nejistoty? Koupě zlatých cihel může být řešením právě pro Vás.

Zlato odnepaměti fascinovalo svým zářivým vzhledem a nadčasovou hodnotou. Samozřejmě, i zlato podléhá výkyvům ceny, nicméně z dlouhodobého hlediska je zlato již po tisíce let synonymem bohatství, moci a bezpečného úložiště majetku.

Obchodní společnosti narozdíl od zlata generují nějaký produkt a vytváří hodnotu. Proto lidé vyhledávají akcie, mají totiž vidinu zbohatnutí a mnohým se tato vidina stává realitou. Nicméně faktem také je, že podstupují nepoměrně vyšší riziko než při investici do zlata. I největší společnosti mohou zkrachovat (viz Enron, Lehman Brothers atd.), přičemž cena zlata sice kolísá, nicméně jen do určité míry. Zlato se nejspíše nikdy nestane bezcenným aktivem. Zlato se dlouhodobě projevuje jako účinná ochrana proti inflaci a ekonomické cykličnosti. Kupte si zlaté cihly a katastrofickým zprávám z ekonomiky se s trochou nadsázky můžete smát.

Investici do fyzického zlata lze realizovat přes Českou mincovnu, a.s. Jde o spolehlivého a seriózního partnera. Od svého vzniku je Česká mincovna dokonce výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby centrální banky České republiky.

Pondělí 24. června 2024 Praha 03:15,New York21:15