Absolventi

 

Ukončili jste již studium?

Naše společnost nabízí vynikající příležitost pro absolventy, kterým poskytuje možnost v rozvíjení jejich schopností a vědomostí.

Studujete dálkově?

Máte tedy většinu týdne volno a pokud chcete již pracovat na své kariéře, můžete u nás. Jsme ochotni Vám poskytnout při práci dostatek času na studium.

Budete mít brzy dostudováno?

Můžete již nyní procházet školícím cyklem naší společnosti a po dokončení studia začít pracovat za lepších finančních podmínek. 

Hledáte stáž, nebo chcete při studiu získat praxi?

Pokud ještě stále studujete a hledáte bezplatnou stáž, nebo chcete získat praxi ve společnosti zabývající se kapitálovými trhy, kontaktujte naši společnost. Začleníme Vás do našich pracovních týmů. Součástí stáže i praxe je samozřejmě účast na firemním vzdělávacím systému. 


V případě Vašeho zájmu o práci v naší společnosti nám  zašlete Váš životopis s průvodním dopisem na emailovou adresu nebo využijte našeho kontaktního formuláře.

Všechny Vámi zaslané údaje budou považovány za přísně důvěrné. V případě našeho zájmu bude odezva do jednoho týdne.

Zpět

Kontaktní formulář

* Povinné položky

Uchazeč o zaměstnání zasláním svého životopisu souhlasí s tím, že jeho osobní údaje obsažené v životopisu budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a budou v tomto rozsahu uloženy v databázi uchazečů ve společnosti SIGNAL TRADE s.r.o., a to po dobu jednoho roku. Tyto údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze za účelem případného budoucího výběru pracovníka z řad uchazečů a za tímto účelem mohou být zpřístupněny vedení společnosti SIGNAL TRADE s.r.o. Zároveň tímto bere uchazeč na vědomí, že své osobní údaje poskytuje dobrovolně a potvrzuje, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a přesné. K ochraně důvěrných osobních údajů uchazečů využívá společnost SIGNAL TRADE s.r.o bezpečnostní opatření odpovídající citlivosti těchto informací. Udělený souhlas může uchazeč kdykoli odvolat dopisem doručeným společnosti SIGNAL TRADE s.r.o. Má také právo přístupu ke svým osobním údajům, a to v sídle společnosti, a má právo na opravu osobních údajů. Uchazeč, který zjistí, nebo se domnívá, že společnost SIGNAL TRADE s.r.o provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života uchazeče nebo v rozporu se zákonem, může požádat společnosti SIGNAL TRADE s.r.o. o vysvětlení, může požadovat, aby společnost SIGNAL TRADE s.r.o odstranila takto vzniklý stav, a/nebo se může se svým podnětem obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Pondělí 24. června 2024 Praha 02:01,New York20:01